Blog

Na czym polega kinezyterapia indywidualna

Kinezyterapia to z języka greckiego leczenie ruchem. Podstawą terapii są ćwiczenia, które pomagają odzyskać całkowitą lub częściową sprawność. Ten sposób leczenie sprawdza się w bardzo wielu schorzeniach, ponieważ poprawia pracę nie tylko układu ruchu, ale całego organizmu. Kinezyterapia indywidualna dostosowana jest do potrzeb konkretnego pacjenta.

Objawy choroby Alzheimera

Choroba Alzheimera jest wyjątkowo podstępna, objawy narastają stopniowo, co usypia czujność pacjenta i jego otoczenie, a w tym czasie następuje nieodwracalna degradacja mózgu. Sprawdź jak się diagnozuje chorobę i jakie są etapy jej postępowania.

Opieka nad osobą po przebytym udarze

Udar, spowodowany odcięciem krążenia w danym obszarze mózgu , jest po chorobach kardiologicznych i onkologicznych trzecim najczęstszym powodem śmierci mieszkańców krajów wysokorozwiniętych. Osoby, którym udało się przeżyć udar, dotknięte są trwałą niepełnosprawnością. Oznaki udaru…

Dom opieki dla chorych na Alzheimera

Choroba Alzheimera dotyka osoby już po 65 roku życia, a po 80 roku życia ryzyko wystąpienia znacznie wzrasta. Na świecie, z tą chorobą zmaga się obecnie 40 milionów ludzi. Sprawdź jak wybrać odpowiedni dom seniora dla bliskiego.

Dom opieki

Skontaktuj się z nami

Telefon: 537 444 777
Adres e-mail: biuro@goldsenior.pl

Adres

ul. Arkuszowa 128A,
01-934 Warszawa